Looking for free Lexus images? Use Lexus Robo Blog web page.

Dołącz do Polish Robocraft Elite!   Polish Robocraft Elite
Ekipa Polish Robocraft Elite (PRE) to część grupy gamingowej iMPact PRO (iMP! PL).Polish Robocraft Elite (PRE) to grupa skupiająca polskich graczy gry Robocraft. Gra drużynowa, aktywność i dobra zabawa to nasze priorytety :-) PRE zostało założone 6 stycznia 2014 r. co powoduje, że jesteśmy pierwszym polskim i drugim na świecie klanem w grze. Współpraca ze stroną robocraft.com.pl została nawiązana 11 stycznia. Całkowita rekonstrukcja i odnowienie grupy odbyło się 5 sierpnia 2014 r. Jak działa PRE?Członkowie Polish Robocraft Elite mają dostęp do ukrytego forum na którym znajdują się najważniejsze informacje i newsy dotyczące działalności naszej ekipy, a także plany naszych najefektywniejszych pojazdów. Jednakże całe serce grupy znajduje się na naszym kanale TeamSpeak 3. To tam codziennie się spotykamy, rozmawiamy i gramy. Do aktywności na TS3 przywiązujemy bardzo dużo uwagi ze względu na spore problemy z aktywnością członków grupy na początku jej istnienia. Bez komunikacji nie ma ekipy! Na TeamSpeaku możemy każdego poznać, z każdym porozmawiać i każdemu pomóc. Jeśli chcesz zapoznać się z członkami naszego teamu przed dołączeniem do niego, zapraszamy! Dane do naszego TS-a znajdziesz kilka linijek niżej :-) Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź czy spełniasz poniższe wymagania:
     
 • Umiejętność pisania poprawnie po polsku, a przynajmniej przestrzeganie podstawowych zasad języka. Rażące błędy (głównie ortograficzne) są niedopuszczalne.

 •    
 • Kultura osobista. Nadmierne używanie wulgaryzmów, obrażanie innych lub podobne zachowania świadczące o niskiej kulturze osobiste nie będą tolerowane.

 •    
 • Kontakt z grą. Aby dołączyć do grupy wymagany jest co najmniej 10-dniowy staż w grze oraz posiadanie 32 poziomu doświadczenia. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie przed graczami, którym gry nudzą się bardzo szybko. W szczególnych wypadkach można pominąć to wymaganie.

 •    
 • Posiadanie sprawnego mikrofonu i programu TeamSpeak 3. W grupie taka jak PRE, bardzo ważna jest komunikacja pomiędzy członkami teamu. Na naszym kanale TS3 toczy się życie naszej grupy. Dane kanału znajdziesz pod wymaganiami

 •    
 • Aktywność. Dołączając do nas, pamiętaj o regularnym odwiedzaniu naszego forum i dużej aktywności na kanale TS3. O wszelkich nieobecnościach należy informować liderów grupy.Spełniasz wszystkie wymagania i chcesz do nas dołączyć? Jeśli tak, złóż podanie w dziale Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ według wzoru podanego w temacie Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ. O reszcie procesu dowiesz się po pozytywnym rozpatrzeniu podania. Dane do naszego kanału TeamSpeak 3 (TS3):Adres: ts26.net-speak.pl:6390


Kanał: Polish Robocraft Elite - PRE


Pokój: Poczekalnia lub Pokój główny


 


Poczekalnia to pokój otwarty. Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoprawnym członkiem grupy i nie możesz dostać się do głównego pokoju - poproś kogoś o podanie hasła (najlepiej lidera, jeśli jest online). 

 


Aktualni członkowie PRE:     
 1. tracersgta - założyciel/lider PRE

 2.    
 3. Apocalypse - lider PRE

 4.    
 5. MikeCzer - zasłużony członek PRE

 6.    
 7. tygrys1106 - zasłużony członek PRE

 8.    
 9. robertkalisz - członek PRE

 10.    
 11. DoKuchniBabo - członek PRE

 12.    
 13. Smalenie - członek PRE

 14.    
 15. SimonRoss - członek PRE

 16.    
 17. Doniuk - członek PRE

 18.    
 19. Czikarelli - członek PRE

 20.    
 21. Kw4s1 - członek PRE

 22.    
 23. maljashif - członek PRE

 24.    
 25. Etorion - członek PRE

 26.    
 27. Boteek - członek PRE

 28.    
 29. Venom (Hawiix) - członek PRE

 30.    
 31. Kolomans - członek PRE

 32.    
 33. MrChrisPoland - członek PRE

 34.    
 35. okonjPL - członek PRE

 36.    
 37. Bato94 - członek PRE

 38.    
 39. GrybexX - członek PRE

 40.    
 41. Psycho09 - członek PRE

 42.    
 43. NaxterPL - członek PRE

 44.    
 45. PROpozycja - adept PRE

 46.    
 47. SSziLL - adept PRETymczasowo zawieszeni:
     
 1. Buhaj91 - brak aktywności

 2.    
 3. Trollu110 - brak aktywności

 4.    
 5. kokienko - brak aktywności

 6.    
 7. Bolver100 - brak aktywności

 8.    
 9. Rogovic - brak aktywności

 10.    
 11. Toshikate - brak aktywności

 12.    
 13. sewix2000 - brak aktywności

 14.    
 15. pukapuka - brak aktywności

 16.    
 17. RUSYNIAK - brak aktywności

 18.    
 19. Korba - brak aktywności

 20.    
 21. Leeszek - brak aktywności

 22.    
 23. poiasdem - brak aktywności

 24.    
 25. Wallpy - brak aktywności

 26.    
 27. zygul - brak aktywności

 28.    
 29. Qlass - brak aktywności Członkowie, którzy zostali wydaleni z PRE są na osobnej liście dostępnej tylko dla członków grupy (dział Ogólne). 

  Masz pytanie? Zajrzyj do działu Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ, a jeśli nie znajdziesz tam na nie odpowiedzi, napisz prywatną wiadomość do użytkownika Aby zobaczyć link - ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZALOGUJ SIĘ.